Zaloguj się | Zarejestruj się! | Przeglądaj blogi >>
"I tak przez siedem dni dzień w dzień ten sen się śni..."
Paktofonika
Kilka słów o nas
Jesteśmy grupą posjonatów zainteresowanych tematyką snów. Serwis poświęcony jest głównie wyjaśnieniom znaczeń snów (sennik) oraz snom użytkowników (dzienników snów), dlatego nazwaliśmy go TwojeSny.pl.
Co zamierzamy?
Chcemy zainteresować jak największe grono ludzi tematyką snów. W tym także zagłębianiem się w ich znaczenie. Naszym celem jest również pomoc w nauczeniu się tzw. świadomego śnienia. Jednym z ważnych kroków w nauce tego jakże interesującego zjawiska jest notowanie własnych snów. Udostępniamy bezpłatnie wszystkim zainteresowanym zaawansowane narzędzie, które może posłużyć do pisania elektronicznej wersji swojego dziennika snów. Serdecznie zachęcamy wszystkich do prowadzenia własnych dzienników, nawet tych prywatnych, dostępnych tylko dla właściciela lub wybranej grupy osób. Za jakiś czas udostępnimy również interesują artykuły, kursy na temat świadomego śnienia, a także OOBE.
Jak działać razem z nami?
Każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać oraz edytować istniejące już hasła w senniku. Zatem jeżeli widzisz, że brakuje w naszym senniku jakiegoś hasła lub znasz szersze znaczenie danego snu - pomóż nam i dodaj lub rozbuduj istniejące hasło. Zainteresuj swoich znajomych szeroko pojętą tematyką snów i powiedz im o TwojeSny.pl. Gdy będziemy widzieć, że serwis cieszy się popularnością i nasza praca nie idzie na marne obiecujemy jeszcze większą rozbudowę istniejących funkcji i dodanie całkiem nowych.